Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXII Sesja Rady Gminy Ręczno".
Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Ręczno na 2021 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia programu współpracy Gminy Ręczno z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2021 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie wniesienia skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie na postanowienie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 25 marca 2021 r. utrzymujące w mocy postanowienie Łódzkiego Kuratora Oświaty w sprawie negatywnej opinii dotyczącej zamiaru przekształcenia z dniem 31 sierpnia 2021 r. Szkoły Podstawowej w Stobnicy o strukturze organizacyjnej klas I-VIII z oddziałem przedszkolnym w Szkołę Filialną w Stobnicy o strukturze organizacyjnej klas I-III z oddziałem przedszkolnym
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | przeciw |
2 | Adam Dembowski | przeciw |
3 | Mariola Felecka-Tręda | przeciw |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | przeciw |
7 | Jarosław Ociepa | przeciw |
8 | Jolanta Patura | za |
9 | Dominika Piętos | za |
10 | Marek Skrobek | za |
11 | Agnieszka Synderecka | za |
12 | Robert Świstak | za |
13 | Mirosław Zawada | przeciw |
14 | Małgorzata Olszta | nieoddany |
Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji w przedmiocie opinii dotyczącej referendum ludowego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | przeciw |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |