Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XII Sesja Rady Gminy Ręczno".
Głosowanie o wprowadzenie do porządku obrad punktu: Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Ręczno na lata 2019-2028
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Ręczno na lata 2020-2030
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Ręczno na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Ręczno na lata 2019-2028
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Ręczno na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, stawki opłaty oraz zwolnienia w części z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi właścicieli nieruchomości zabudowanych budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi kompostujących bioodpady stanowiące odpady komunalne w kompostowniku przydomowym
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
5 | 0 | 10 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | przeciw |
2 | Adam Dembowski | przeciw |
3 | Mariola Felecka-Tręda | przeciw |
4 | Jan Filocha | przeciw |
5 | Ewa Flasz | przeciw |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | przeciw |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | przeciw |
11 | Dominika Piętos | przeciw |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | przeciw |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | przeciw |
Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na nieruchomościach, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomościach wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości stawek opłat za zajęcie 1 m² pasa drogowego dróg gminnych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Ręczno w roku szkolnym 2019/2020
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | wstrzymał się |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia planów pracy komisji stałych i Rady Gminy na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie rozpoznania i rozpatrzenia petycji.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie rozpoznania i rozpatrzenia petycji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |