Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "V Sesja Rady Gminy Ręczno".
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Ręczno na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Mirosław Zawada | za |
14 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
15 | Robert Świstak | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Bąkowej Górze
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Mirosław Zawada | za |
14 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
15 | Robert Świstak | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wskazania wiceprzewodniczącego Rady Gminy do dokonywana czynności związanych z podróżą służbową
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Mirosław Zawada | za |
14 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
15 | Robert Świstak | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wniesienia skargi na zarządzenie zastępcze Wojewody Łódzkiego z dnia 20 marca 2019 r. - PNIK-I.4102.7.2019 w sprawie nadania nazwy Szkole Podstawowej w Ręcznie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Mirosław Zawada | za |
14 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
15 | Robert Świstak | nieobecny |