Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "III Sesja Rady Gminy Ręczno".
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Ręczno na lata 2019-2028
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Ręczno na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie dopuszczenia zapłaty podatków, opłat oraz niepodatkowych należności budżetowych stanowiących dochody budżetu Gminy Ręczno za pomocą innego instrumentu płatniczego, na którym przechowywany jest pieniądz elektroniczny
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych z mieszkańcami Gminy Ręczno
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, ustalenia stawki takiej opłaty oraz stawki za pojemnik
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | przeciw |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | przeciw |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | przeciw |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | przeciw |
Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na nieruchomościach, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomościach wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustanowienia wieloletniego programu osłonowego w zakresie zapewnienia posiłku osobom potrzebującym „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019 – 2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |