Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "II Sesja Rady Gminy Ręczno".
Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Ręczno na lata 2019-2028
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Ręczno na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Ręczno na lata 2018-2028
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Ręczno na 2018 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie wynagrodzenia Wójta Gminy Ręczno
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do przyznania nieodpłatnie pomocy w formie świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności dla osób objętych wieloletnim programem rządowym „Posiłek w szkole i w domu” w czasie obowiązywania programu
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie określenia zasad zwrotu wydatków w zakresie dożywiania w formie posiłku lub świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim rządowym programem „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie ustanowienia wieloletniego programu osłonowego w zakresie zapewnienia posiłku osobom potrzebującym „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019 – 2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | wstrzymał się |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | przeciw |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie przejęcia zadania publicznego z zakresu zimowego utrzymania dróg powiatowych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia planów pracy komisji stałych i Rady Gminy na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Podjęcie uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, ustalenia stawki takiej opłaty oraz stawki za pojemnik
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
0 | 0 | 15 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | przeciw |
2 | Adam Dembowski | przeciw |
3 | Mariola Felecka-Tręda | przeciw |
4 | Jan Filocha | przeciw |
5 | Ewa Flasz | przeciw |
6 | Zdzisław Konarski | przeciw |
7 | Kazimierz Michalski | przeciw |
8 | Jarosław Ociepa | przeciw |
9 | Małgorzata Olszta | przeciw |
10 | Jolanta Patura | przeciw |
11 | Dominika Piętos | przeciw |
12 | Marek Skrobek | przeciw |
13 | Agnieszka Synderecka | przeciw |
14 | Robert Świstak | przeciw |
15 | Mirosław Zawada | przeciw |