Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "X Sesja Rady Gminy Ręczno".
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Ręczno na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wysokości stawek podatku od nieruchomości
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | przeciw |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wysokości stawek podatku od środków transportowych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia programu współpracy Gminy Ręczno z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ręczno
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właścicieli nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi, a także trybu i sposobu zgłaszania przez właścicieli nieruchomości przypadków niewłaściwego świadczenia usług przez przedsiębiorcę odbierającego odpady komunalne od właścicieli nieruchomości lub przez prowadzącego punkt selektywnego zbierania odpadów komunalnych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomościach wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, wykorzystywanych jedynie przez część roku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przejęcia zadania publicznego z zakresu zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany załącznika do uchwały nr IX.63.2019 z dnia 26 września 2019 r. w sprawie określenia wzoru wniosku o wypłatę dodatku energetycznego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie określenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w schronisku dla osób bezdomnych i schronisku dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |