Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "VIII Sesja Rady Gminy Ręczno".
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Ręczno na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
6 | 6 | 2 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | przeciw |
5 | Ewa Flasz | wstrzymał się |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | wstrzymał się |
9 | Jolanta Patura | przeciw |
10 | Dominika Piętos | wstrzymał się |
11 | Marek Skrobek | wstrzymał się |
12 | Agnieszka Synderecka | wstrzymał się |
13 | Robert Świstak | wstrzymał się |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia odpowiedzi na skargę Wojewody Łódzkiego na uchwałę Nr IV.29.2019 Rady Gminy Ręczno z dnia 28 marca 2019 r. w sprawie obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zasięgnięcia od Komendanta Wojewódzkiego Policji informacji o kandydatach na ławników
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |