Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "IV Sesja Rady Gminy Ręczno".
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Ręczno na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie niewyrażenia zgody na wyodrębnienie w budżecie gminy roku 2020 środków finansowych stanowiących fundusz sołecki
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyboru członka Rady Społecznej Powiatowego Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Ręczno w 2019 roku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości – działki nr 1/5 położonej w obrębie ewidencyjnym Nowinki - Podole, gmina Ręczno
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości – działki nr 1/3 położonej w obrębie ewidencyjnym Nowinki - Podole, gmina Ręczno
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie planu sieci i granic obwodów publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Ręczno
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie statutów sołectw Gminy Ręczno
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie nadania Statutu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ręcznie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Kazimierz Michalski | za |
7 | Jarosław Ociepa | za |
8 | Małgorzata Olszta | za |
9 | Jolanta Patura | za |
10 | Dominika Piętos | za |
11 | Marek Skrobek | za |
12 | Agnieszka Synderecka | za |
13 | Robert Świstak | za |
14 | Mirosław Zawada | za |
15 | Zdzisław Konarski | nieobecny |