Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "I Sesja Rady Gminy Ręczno".
Głosowanie nad wprowadzeniem punktu obrad Powołanie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Ręczno
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
2 | 13 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jarosław Ociepa | za |
2 | Małgorzata Olszta | za |
3 | Włodzimierz Betka | nieoddany |
4 | Adam Dembowski | nieoddany |
5 | Mariola Felecka-Tręda | nieoddany |
6 | Jan Filocha | nieoddany |
7 | Ewa Flasz | nieoddany |
8 | Zdzisław Konarski | nieoddany |
9 | Kazimierz Michalski | nieoddany |
10 | Jolanta Patura | nieoddany |
11 | Dominika Piętos | nieoddany |
12 | Marek Skrobek | nieoddany |
13 | Agnieszka Synderecka | nieoddany |
14 | Robert Świstak | nieoddany |
15 | Mirosław Zawada | nieoddany |
Głosowanie nad wprowadzeniem punktu obrad Wybór Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Ręczno
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Głosowanie nad wprowadzeniem punktu obrad Powołanie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Ręczno
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Głosowanie nad wprowadzeniem punktu obrad Powołanie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Ręczno
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Głosowanie nad wprowadzeniem punktu obrad Powołanie Komisji Budżetu i Infrastruktury Rady Gminy Ręczno
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Głosowanie nad wprowadzeniem punktu obrad Powołanie Komisji Edukacji i Ochrony Zdrowia Rady Gminy Ręczno.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Głosowanie nad przyjęciem uchwały I.3.2018
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Głosowanie nad składem Komisji Rewizyjnej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Głosowanie nad kandydaturą radnego Adam Dembowskiego na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
5 | 0 | 0 | 10 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Kazimierz Michalski | za |
5 | Mirosław Zawada | za |
6 | Jan Filocha | nieoddany |
7 | Ewa Flasz | nieoddany |
8 | Zdzisław Konarski | nieoddany |
9 | Jarosław Ociepa | nieoddany |
10 | Małgorzata Olszta | nieoddany |
11 | Jolanta Patura | nieoddany |
12 | Dominika Piętos | nieoddany |
13 | Marek Skrobek | nieoddany |
14 | Agnieszka Synderecka | nieoddany |
15 | Robert Świstak | nieoddany |
Głosowanie nad kandydaturą radnego Marka Skrobka na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
10 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Jan Filocha | za |
2 | Ewa Flasz | za |
3 | Zdzisław Konarski | za |
4 | Jarosław Ociepa | za |
5 | Małgorzata Olszta | za |
6 | Jolanta Patura | za |
7 | Dominika Piętos | za |
8 | Marek Skrobek | za |
9 | Agnieszka Synderecka | za |
10 | Robert Świstak | za |
11 | Włodzimierz Betka | nieoddany |
12 | Adam Dembowski | nieoddany |
13 | Mariola Felecka-Tręda | nieoddany |
14 | Kazimierz Michalski | nieoddany |
15 | Mirosław Zawada | nieoddany |
Głosowanie nad przyjęciem uchwały I.6.2018
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Głosowanie nad przyjęciem uchwały I.7.2018
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |
Głosowanie nad przyjęciem uchwały I.8.2018
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Włodzimierz Betka | za |
2 | Adam Dembowski | za |
3 | Mariola Felecka-Tręda | za |
4 | Jan Filocha | za |
5 | Ewa Flasz | za |
6 | Zdzisław Konarski | za |
7 | Kazimierz Michalski | za |
8 | Jarosław Ociepa | za |
9 | Małgorzata Olszta | za |
10 | Jolanta Patura | za |
11 | Dominika Piętos | za |
12 | Marek Skrobek | za |
13 | Agnieszka Synderecka | za |
14 | Robert Świstak | za |
15 | Mirosław Zawada | za |